IMX Miejskie centrum ratunkowe

(0) opinii
467-BDY60

Weź udział w misjach ratunkowych i przeżyj niesamowite przygody!

249,00
Dostępny
Opis produktu

Gdy dzieci będą bawić się zestawem Imaginext - Miejskie centrum ratunkowe, mogą wymyślać i przeżywać przygody miejskich ratownikow: od ochraniania banku czy hotelu, po wcielanie się w role strażaków, policjantów czy lekarzy. Emocjonująca akcja czeka za każdym rogiem! To nie wszystko - technologia Action Tech ożywia i rozkręca zabawę, odtwarzając komunikaty i dźwięki! Jest tyle ciekawych rzeczy do odkrycia w tym przygodowym zestawie! W banku można obrócić figurkę w lewo aby otworzyć drzwi skarbca, lub przekręcić w prawo, by opuścić bramę i zablokować drzwi wejściowe. Krata więzienia i skarbiec banku otwierają się i zamykają.Wóz straży pożarnej wyposażony jest w działko, z którego można strzelać wodnymi pociskami i gasić pożar! Winda w szpitalu naprawdę działa. Pożar! W hotelu pojawiają się płomienie! Wspaniała zabawa, w której dziecko rozwija umiejętność odgrywania ról, gdy tworzy własne misje ratunkowe! Zestaw wymaga 3 baterii guzikowych 1,5V typu AG13 LR44 - dołączono i 2 baterii1,5V LR6 (AA) - nie dołączono.

W zestawie: 2 figurki, wóz straży pożarnej, antena satelitarna, parkometr, 2 latarnie uliczne, hydrant strażacki, aparat rentgenowski, stół operacyjny, kajdanki, worek z pieniędzmi, 2 hełmy, 2 krótkofalówki, gaśnica, toporek strażacki.

Wymiary Opakowania: 72 x 15 x 38,5 cm

Sugerowany wiek: 3+

Ze względu na wagę i wymiary opakowania, zalecamy przesyłkę kurierską.

Producent: Fisher Price
Dostawa i zwroty
DOSTAWA:
1. Firma kurierska Inpost    - płatność na konto - 16,00
    Firma kurierska Inpost    - płatność przy odbiorze - 18,40
2. Firma kurierska Fedex    - płatność na konto - 17,00
    Firma kurierska Fedex    - płatność przy odbiorze - 20,00
3. Poczta Kurier 48             - płatność na konto - 13,04
    Poczta Kurier 48             - płatność przy odbiorze - 16,11

ZWROTY:
Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia odebrania przesyłki.
 

Dodaj swoją opinię

Powiadomienie o dostępności: IMX Miejskie centrum ratunkowe

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Newsletter